KONST / Akvareller, Gouacher, Blandtekniker & Teckningar / Akvarell 10357809
*
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
Utrop:
600 kr
Såld:
1.300 kr
Sista tid för bud online:
måndag 2 maj 2016
kl 19:34:05
- Budhistorik
Tid
Kund
Bud
2/5 17:20:58
1
300 kr
2/5 19:10:49
2
700 kr
2/5 19:16:59
1
600 kr
2/5 19:16:59
2
700 kr (Budbetjänt)
2/5 19:17:31
1
800 kr
2/5 19:18:44
2
Vinnande bud
2/5 19:19:40
1
1.000 kr
2/5 19:19:40
2
1.100 kr (Budbetjänt)
2/5 19:23:30
1
1.200 kr
2/5 19:23:30
2
(budbetjänt)
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06
-
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36
-
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29
-
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33
-
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20
*
Akvarell
Läs om budbetjänten
nr 1035 7809
Akvarell
Oidentifierad Konstnär, Rokokomotiv, 35x68
| Utrop: | 600 kr |
|---|---|
| Såld: | 1.300 kr |
| Sista tid för bud online: |
måndag 2 maj 2016 |
- Budhistorik
| Tid | Kund | Bud |
|---|---|---|
| 2/5 17:20:58 | 1 | 300 kr |
| 2/5 19:10:49 | 2 | 700 kr |
| 2/5 19:16:59 | 1 | 600 kr |
| 2/5 19:16:59 | 2 | 700 kr (Budbetjänt) |
| 2/5 19:17:31 | 1 | 800 kr |
| 2/5 19:18:44 | 2 | Vinnande bud |
| 2/5 19:19:40 | 1 | 1.000 kr |
| 2/5 19:19:40 | 2 | 1.100 kr (Budbetjänt) |
| 2/5 19:23:30 | 1 | 1.200 kr |
| 2/5 19:23:30 | 2 | (budbetjänt) |
Läs om budbetjänten
- Specialauktion
- Andra sökte även efter
Liknande föremål: akvarell akvareller rokokomotiv vattenfärg
-
8213 Akvarell
Åslund, daterad -90, sjölandskap. Akvarell, bildmå..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:06 -
8097 Akvarell
Birgit Sahlberg. Signerad, daterad 1927, stilleben..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 19:36 -
6381 Akvarell
Olof Walfrid Nilsson (1868-1956), Kustmotiv. Signe..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:22
-
8033 Akvarell
Robert Högfeldt (1894-1986), Sverige. Sovande barn..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 18:29 -
8070 Blandteknik
4 st, Ã…ke Wilhelm Andersson (1922-1988), Sverige. ..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:33 -
8063 Collage
Maria Hagelby (f. 1957), Sverige. Signerad, kompos..//
Auktionen avslutas
nu på måndag
26 jan kl 20:20



